Gratis

BARMAN-OSPATAR

STAMATTINA EVENTS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Fresca Family Bistro, angajeaza barman/ospatar pasionat cu atentie la detalii si la oaspeti.

Descrierea jobului

Activitati principale

-preluarea comenzilor
-prepararea si servirea bauturilor calde si reci
-respectarea retetelor pentru preparatele pe care le servim
-mentinerea calitatii produselor
-mentinerea curateniei
-primirea si verificarea marfii de la furnizori

Program de lucru in ture, norma intreaga de lucru.

Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata, masa asigurata.

Salariul incepe de la 2500 Ron net, cu posibilitatea de a creste in functie de experienta fiecarui candidat.

Pentru mai multe detalii ne gasiti la 0742200300

Fresca Family Bistro este un restaurant cu specific international, situat in zona metropolitana a Iasului, ce doreste sa aduca aproape de casa retete autentice si fresh.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024