Gratis

Barista / Ospatar @ Coftale Specialty Coffee House

Rocsant Coffee Srl
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam barista si ajutor de barista pentru a ne ajuta la prepararea si servirea tuturor produselor pe parte de bar, bineinteles accentul va fi pus pe prepararea cafelei.
Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- studii liceale finalizate;
- limba engleza nivel mediu-avansat;
- persoana comunicativa, harnica si responsabila;
- persoana pasionata de cafea si atenta la detalii;
- abilitati bune de relationare cu clientii si colegii;
- persoana politicoasa cu aspect placut si ingrijit.

Descrierea jobului

Responsabilitatile si beneficiile vor fi prezentate la interviu.

Coftale Specialty Coffee Shop este prima cafenea de specialitate din Bucuresti fondata in anul 2012.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024