Gratis

BACK-OFFICE SUPPORT SPECIALIST

UMEB ENERGY S.R.L.

Candidatul Ideal

- studii medii/superioare;
- cunostinte si experienţă în domeniul logistic, facturare, evidente primare;
- utilizator experimentat operare PC (Word, Excel, Saga etc.);
- capacitate de a invata repede si de a se adapta rapid;
- gandire logica si flexibila, capacitate de analiza si sinteza;
- abilitati de comunicare, consultanta si negociere;
- persoana riguroasa, harnica, organizata, capabila sa respecte termene limita;
- in cautarea unui job sigur, pe termen lung.

Descrierea jobului

- initiaza si gestioneaza contacte si mentine permanent legatura cu clientii si furnizorii companiei;
- asigura suport pentru reprezentantii de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁vanzari din teritoriu;
- prezinta si promoveaza cu seriozitate si eficienta produsele si serviciile companiei;
- asigura inregistrarea facturilor de la furnizori si intocmeste avize si facturi;
- tine evidente referitoare la incasari, plati furnizori, deconturi, pontaje;
- asigura livrarea produselor si intocmirea documentelor insotitoare;
- intocmeste rapoarte periodice referitoare la vanzari, plati, incasari, stocuri etc.;
- se implica in rezolvarea prompta a problemelor aparute in domeniul de activitate.

Vrei un loc de munca placut si stabil? Te asteptam in echipa noastra!
Locatia postului: Bul. Timisoara 92F, sector 6 - Bucuresti
Pentru noi, timpul tau conteaza!

Generatoare Electrice, UPS-uri - vanzari, service si mentenanta.
vanzari@umeb.ro
www.umeb.ro

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024