Gratis

Assistant Manager to GM - distribuție industrie beauty

Alicecom-gerant S.R.L.

Candidatul Ideal

· Studii superioare, dе preferat in domeniul economic si/sau administrarea afacerii,
· Cunoașterea avansată a limbii engleză (scris, vorbit, citit).
· Abilitați excelente de comunicare si interacțiune cu clienții, atât personal cat si la telefon.
· Atitudine pozitiva cu spirit de inițiativă si atenție la detalii.
· Cunoștințe de contabilitate primară.
· Cunoștințe avansate dе operare PC.
· Bune abilități dе organizare a timpului, sarcinilor şi locului dе muncă.
· Capacitate dе a respecta termene limită.
· Capacitate dе multi - tasking.

Descrierea jobului

· Întâmpinarea si îndrumarea clienților care intra in clinica/show room.
· Gestionarea corespondentei electronice, a apelurilor telefonice si a programărilor.
· Gestionarea eficienta a inventarului.
· Efectuarea înregistrărilor pe casa de marcat a tuturor încasărilor serviciilor din clinica/show room.
· Construirea si menținerea unui mediu de lucru profesional atât pentru echipa cat si pentru clienții clinicii/show roomului.
· Înregistrarea clienților si monitorizarera lor în CRM.
· Colaborarea strânsă cu GM-ul pe alte sarcini administrative.

Beneficii:
· Oportunitatea de a face parte dintr-un mediu pasionat de industria frumuseții.
· Dezvoltare profesionala continua si oportunități de avansare in cadrul companiei.
· Bonusuri și prime în funcție de performanță.

Locație: București, sector 1, Calea Floreasca 48b.

Distribuitor de echipamente si furnizor de solutii complete pentru industria beauty. Branduri internationale de prestigiu & consultanta.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 3 Mai 2024