Gratis

Assistant Customer Service

Lider Servicii S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Cunostinte limba engleza nivel mediu
- Abilitati de comunicare si organizare bine dezvoltate
- Cunostinte bune de operare PC Office si a pachetului MS Office
- Cunostinte minime de contabilitate primara
- Bune abilitati de relationare si dezvoltare a conexiunilor
- Coordonare si logica in munca de echipa
- Dinamic, serios, politicos
- Seriozitate, integritate, responsabilitate

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- Preluarea si procesarea comenzilor
- Urmarirea contractelor comerciale in desfasurare
- Anticiparea si identificarea nevoile clientilor
- Intocmirea de rapoarte si situatii
- Intocmire oferte client

Constituie avantaj
- Cunoasterea materialelor de constructii
- Experienta pe un post cu atributii similare minim 2 ani
- Cunostinte de lucru cu programe specifice de gestiune

Beneficii
- Salariu motivant, bonuri de masa si bonusuri de performanta
- Posibilitati de avansare
- Team buildig-uri si iesiri cu echipa de colegi
- Lucru intr-o echipa dinamica si profesionista

Lider Servicii SRL, cu sediul în Suceava, este o companie cu capital integral românesc, înfiinţată în anul 2003. Perspectiva înfiinţării acestei societăţi comerciale a fost dezvoltarea vânzărilor pe întreg teritoriul României a materialelor pentru construcţii de ultimă generaţie.
Clienţii noştri sunt firme internaţionale, distribuitori zonali şi naţionali, depozite, constructori şi antreprenori.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 15 Mai 2024