Gratis

ASM Horeca METRO Targu Mures

METRO România

Candidatul Ideal

Pentru a avea succes in acest rol, vei avea nevoie de:

  • Experiența minim 3 ani in vânzări și coordonare echipă dе vânzări;
  • Înțelegerea pieței de HoReCa din România;
  • Excelente abilități de organizare a timpului;
  • Capacități de planificare, organizare și gestionare resurse;
  • Abilități de comunicare, leadership, negociere și diplomație;
  • Cunoștințe specifice ale pieței (căutare activă, mecanisme de business etc.);
  • Abilitatea de a identifica noi oportunități;
  • Permis dе conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări;
  • Cunoașterea limbii engleze și MS Office ( Word, Excel, etc) - nivel mediu;

Descrierea jobului

Alătura-te echipei și te vei ocupa de:

  • Coordonarea echipei de vânzări;
  • Îndeplinirea planului de vânzări în regiunea alocată;
  • Înțelegerea nevoilor clienților și găsirea de soluții pentru aceștia;
  • Dezvoltarea portofoliul companiei prin identificarea de noi clienți și prin studii de piață;
  • Managementul proiectelor specifice pentru aria HoReCa;
  • Vizitarea clienților împreună cu echipa de consultanți pentru a dezvolta rutina de vânzări;
  • Oferirea de instruire consultanților de vânzări privitor la cele mai bune practici în vânzări;
  • Monitorizarea rezultatelor vânzărilor și dezvoltarea de acțiuni pentru a îmbunătăți performanța;
Informații suplimentare Suntem pregătiți să te antrenăm și să te recompensăm ca pe un #METROCHAMPION:
• Prânzul și vacanța sunt asigurate de noi prin tichete de masă și prima de vacanță;
• Sănătatea ta este o prioritate pentru noi, de aceea beneficiezi de asigurare medicală privată;
• Performanța ta este răsplătită prin bonusuri de echipă sau individuale;
• Primești zile suplimentare de concediu pentru diverse ocazii;
• Ai acces la consiliere psihologică, financiară și juridică pentru tine și familia ta;
• Ai prime de Sărbători si pentru diferite ocazii ( Crăciun, Paște, 1 Iunie);
• Primești bonus de recomandare pentru noi #METROCHAMPIONS pentru echipa noastră;
• Beneficiezi de reduceri la abonamente medicale și sportive;
• Apreciem stabilitatea și o premiem cu zile suplimentare de concediu și bonusuri de fidelitate;

Noi, la METRO, suntem campionul afacerilor independente prin cele 30 de magazine proprii și rețeaua LaDoiPași. Susținem afacerile locale prin oferirea de soluții multichannel diversificate și dezvoltarea unor relații solide și de lungă durată cu clienții Revânzători și HoReCa.
• Încă din 1996 construim cariere de succes, iar certificarea Top Employer confirmă angajamentul nostru de a îmbunătăți constant experiența colegilor prin crearea unui mediu de lucru sigur și stabil, cu oportunități de dezvoltare profesională, inclusiv la nivel internațional.
• #METROVIBE reflectă atmosfera de lucru prietenoasă și optimistă! Suntem mereu cu zâmbetul pe buze, pregătiți să trecem prin orice provocare împreună!
• Suntem 4000 #METROCHAMPIONS si te invităm să afli mai multe și să te alături echipei pe pagina Cariere din www.metro.ro.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024