Gratis

ASISTENT VANZARI

ERD PLASTIC PRODUCTION SRL

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui coleg nou de a se alatura echipei noastre pentru rolul de Consultant / Consilier Vanzari.
  • Absolvent studii superioare;
  • Cunostinte de operare MICROSOFT OFFICE;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunostinte limba engleza - nivel mediu;

Descrierea jobului

  • Identificarea si prospectarea potentialilor clienti in domeniul masei plastice
  • Negocierea si incheierea contractelor de vanzare, urmarind obiectivele stabilite
  • Persoana ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de legatura intre sectia de productie si departamentul de vanzari
  • Monitorizarea si raportarea activitatilor de vanzari catre conducerea companiei
Beneficii:
  • Salariu fix + tichete de masa.
  • Telefon si masina de serviciu.

Producator Mase Plastice angajeaza CONSILIER / CONSULTANT VANZARI .
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0747.490.214
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024