Gratis

Asistent vanzari Tommy Jeans Mega Mall

SARKKROM TRADING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam persoane cu abilitati de comunicare dezvoltate, spirit de echipa si perseverenta, care sa se alature echipei noastre.

Descrierea jobului

TRASATURI SPECIFICE:
  • sa devina expert pe produsele din aria sa de raspundere;
  • sa respecte cu strictete orarul (tura) / sa fie punctual;
  • sa mentina o infatisare curata si placuta - atat pentru barbati cat si pentru femei;
  • uniforma, indicata de companie, este obligatorie;
  • sa aiba un nivel ridicat al serviciului fata de clienti manifestat prin bunavointa si politete;
  • responsabil cu inlocuirea articolelor vandute;
  • sa se asigure ca instructiunile privind marfurile sunt urmate si ca prezentarea vizuala a bunurilor din magazin reflecta brand-ul;
  • sa aranjeze produsele pe rafturi pe sub colectii si pe grupuri de culori- sa impacheteze produsele in dimensiunile A4, pentru o mai buna prezentare;
  • sa puna sistemul de alarma;
  • sa marcheze eticheta cu pret;
  • sa mentina nivelul stocului pentru toate produsele si sa tina inventarul;
  • sa lucreze impreuna cu managerul de departament si sa informeze despre remarcile clientilor sau plangerile acestora referitoare la produse.

BENEFICII
  • pachet salarial atractiv
  • training de vanzari
  • training pe produs
  • uniforma oferita de companie
  • posibilitate de avansare

SARKK S.A,fondată în 1998, este distribuitor exclusiv Tommy Hilfiger în România, Grecia, Cipru, Bulgaria, Albania, Macedonia de Nord și Moldova. Produsele Tommy Hilfiger sunt prezente în magazinele TOMMY HILFIGER, buticuri și o rețea extinsă de magazine selecționate.

De la 1 iulie 2019, Sarkk SA a fost numită distribuitor exclusiv al CALVIN KLEIN în România, Grecia, Cipru, Bulgaria, Albania și Macedonia de Nord.

SARKK S.A. a căutat întotdeauna echilibru și o creştere organică, condusă de valori CSR și de aceea este una dintre cele mai puternice companii din piață, dezvoltându-se constant, captând atenţia celor mai exigenţi consumatori.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024