Gratis

Asistent-Vanzari stand PIRIN HILL - VERANDA Mall

EDY SOCKS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui vânzător entuziast și dedicat pentru a se alătura echipei noastre în magazinul nostru de șosete din Mall Veranda - sectorul 2.

Candidatul ideal ar trebui să aibe:
*Abilități excelente de comunicare, atât în relația cu clienții, cât și în echipa de lucru;
*Cunoștințe de bază în operarea pe calculator pentru a facilita gestionarea vânzărilor și a stocurilor;
*Atitudine empatică și orientată către satisfacția fiecărui client;
*Responsabilitate, dorință de a învăța și a contribui la succesul departamentului de vânzări.

Descrierea jobului

Responsabilități:

*Asigurarea unei comunicări politicoase și pozitive cu fiecare client al magazinului;
*Consilierea clienților cu privire la caracteristicile produselor ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂oferite, ghidându-i către achiziții potrivite;
*Primirea și procesarea eficientă a mărfurilor pentru a menține stocurile actualizate;
*Aranjarea estetică și strategică a produselor pe rafturi, asigurând o prezentare impecabilă a acestora.

Ce oferim:

-Un program de instruire profesional și adaptat specificului muncii;
-Stabilitate și posibilități de dezvoltare pe termen lung în cadrul companiei noastre;
-Plată regulată și promptă, în concordanță cu performanțele individuale;
-Oportunitatea de a lucra cu produse de înaltă calitate, fabricate sub un brand renumit în industria sosetelor.
Program de lucru:

Programul de lucru va fi organizat în ture de 12 ore pe zi (10:00-22:00),cu două zile de lucru urmate de două zile de odihnă, pentru a asigura un echilibru optim între viața profesională și personală.

Compania PIRIN HILL este specializată în producția și comercializarea de sosete de calitate superioară și inovatoare. Șosetele Pirin Hill sunt 100% confecționate în fabrica noastră.
Calitatea materialelor folosite, echipamentul tehnologic, abilitățile personalului și respectarea cerințelor standardelor mondiale de calitate și design, sunt prioritățile noastre principale.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și anticipăm cu nerăbdare să colaborăm cu persoane talentate și dedicate în echipa noastră!
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Mai 2024