Gratis

Asistent Vanzari Piese Auto

CALVET PROD SRL

Candidatul Ideal

Experienta relevanta in identificare de piese AUTO in special pentru camioane (cataloage electronice)
Proactiv, orientat spre obtinerea de rezultate.
Creativ si organizat, determinat, cu capacitatea de a analiza și a optimiza procesele de identificare, vanzare si achizitie.
Cunostinte avansate operare PC.
Abilități de comunicare și relaționare.

Descrierea jobului

Identificarea pieselor si intocmirea ofertelor comerciale in programe de specialitate.
Consiliere tehnică și urmărirea procesului de vânzare în relația cu clienții
Procesare pe calculator a comenzilor sau cererilor pret primite online sau telefonic
Verificarea produselor dintr-o comanda si efectuarea disponibilitatii produselor dintr-o comanda
Receptie marfa, ambalare colete si emitere si incasare facturi
Intocmirea de analize si rapoarte periodice privitoare la modificari sau optimizari ale portofoliului de produse ale companiei.
Participare la inovare, creare stocuri, promovare produse, creșterea gradului de satisfacție a clienților.

Calvet Prod s-a nascut din pasiune si dedicatie pentru domeniul auto si activeaza in aceasta piata de peste 20 de ani.
Oferim solutii complete pentru vehicule comerciale de mici si mari dimensiuni, cu o acoperire nationala si o cifra de afaceri in crestere de la an la an. Suntem unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata de piese si motoare pentru camioane, semiremorci, autobuze, vehicule usoare, vehicule de constructii sau agricultura, pe piata din Romania.
Misiunea noastra este sa atingem, impreuna cu partenerii nostri, cel mai inalt nivel de profesionalism de pe piata romaneasca.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024