Gratis

Asistent vanzari Naturlich

2B Group
2 poziții

Candidatul Ideal

Hallo!

Iti doresti o noua oportunitate? Naturlich! angajeaza asistenti vanzare mobila si decoratiuni. Cautam persoane deschise, volubile, descurcarete, carora le place frumosul si sunt dispuse sa invete. Recompensele nu vor intarzia sa apara.

Vei avea un avantaj daca ai experienta in vanzari si/sau in emitere facturi.

Descrierea jobului

Ce ai de facut? Stabilesti cu clientii nevoile si propui solutiile potrivite de mobilare, preiei si inregistrezi comenzile, finalizezi vanzarea, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄emiti factura, incasezi. Dupa un scurt training, vei vedea cat este de simplu!

Vei beneficia de un pachet salarial atragator.

Pentru mai multe detalii, te asteptam in magazin.

Naturlich! mobilier und decoratiuni, este retailerul de mobilier din inima Transilvaniei, cu suflet nemtesc.

Aflat in plina expansiune, lantul de magazine cuprinde, momentan, o retea formata din 10 magazine in orase cheie din Transilvania si restul tarii. Extinderea acoperirii la nivel national este principalul nostru obiectiv.

Echipa Naturlich! mobilier und decoratiuni, este tanara, atent selectionata din specialisti, cu un nivel de profesionalism ridicat, dinamica, compacta si determinata. Expansiunea companiei ofera posibilitati de avansare si specializare direct proportional cu dezvoltarea, implicarea si dedicarea fiecarui profesionist din echipa.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024