Gratis

Asistent medical/Terapeut

ZAYAMITRA SERV S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unei persoane dedicate pentru realizarea tratamentelor de epilare definitiva pentru un job fulltime, in ture. Oferim un mediu de lucru placut, relaxant si modern. Candidatul ideal are studii de asistent medical sau kinetoterapeut, insa nu este importanta experienta deoarece ne vom ocupa noi de training-ul si de integrarea ta.

Descrierea jobului

Reactioneaza cu amabilitate si promptitudine solicitarilor clientilor
Asigura un climat placut si armonios
Ofera informatii adecvate procedurilor pe care le efectueaza si isi perfectioneaza constant cunostintele dobandite in urma training-urilor oferite de companie
Intretine si curata aparatura utilizata cat si cabinetul in care efectueaza tratamentele respectand normele de igiena
Respecta normele de securitate a muncii si PSI
Respecta secretul profesional si codul de etica profesionala

Cu o echipă de specialiști cu experiență, suntem aici pentru a-ți oferi cele mai avansate tratamente și servicii de remodelare corporală, astfel încât să arăți și să te simți în cea mai bună formă a ta.
Oferim clienților noştri o experiență de neuitat, în care fiecare persoană se va simţi specială și răsfățată. Cu o abordare dedicată și personalizată, oferim cele mai avansate tratamente și servicii de înfrumusețare, adaptate nevoilor individuale ale fiecărui client. Echipa noastră lucrează împreună pentru a oferi soluții eficiente și rezultate vizibile, ajutând clienții să își îmbunătățească starea de bine și să-și redobândească încrederea în sine.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 16 Mai 2024