Gratis

Asistent Manager

WE4 DESIGN SECURITY S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Persoana dinamica, operativa, responsabila si de incredere, cu atentie distributiva si pentru detalii.
  • Bune abilitati de planificare si organizare a activitatilor
  • Sociabil/a si comunicativ/a
  • Notiuni elementare de facturare, evidenta primara, secretariat;
  • Experienta in lucrul in Smart Bill si Hubspot
  • Studii superioare finalizate in domeniul economic constituie un avantaj
  • Foarte bune cunostinte de contabilitate primara si de gestiune
  • Excelente cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office
  • Experienta de minimum doi ani intr-un post similar
  • Competente de limba engleza la nivel avansat
  • Abilitati excelente de comunicare verbala si in scris Romana si Engleza
  • Foarte bune abilitati de lucru in echipa, gandire analitica si atentie la detalii.
  • Atitudine entuziasta, dorinta de invatare, limbaj si comportament elegant
  • Permis dе conducere categoria B.

Descrierea jobului

Descriere job, responsabilitati:
  • Inregistrarea tuturor documentelor in registrele de intrare/iesire dupa caz si distribuirea lor catre compartimente, transmite la ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄timp documentele contabile catre departamentul Financiar-Contabil Preluarea apelurilor telefonice, solutionarea acestora sau directionarea catre departamentul potrivit
  • Asigurarea evidentei pontajului si mentinerea legaturii cu societatile de medicina muncii si SSM Intocmirea diverselor situatii cerute de managementul companiei.
  • Asigurarea suportului logistic pentru colegii din sfera comerciala, legat de deplasari Asigurarea activitatii de protocol in cadrul activitatii firmei,
  • Intocmirea diverselor situatii cerute de managementul companiei.
  • Participarea la inventarierea anuala
  • Asigurarea pastrarii si arhivarii documentelor in conformitate cu prevederile interne si cele legale in vigoare
  • Intocmit oferte
  • Introducere date in Microsoft Excel si in software specializat
  • Generare acte/oferte
  • Coordoonare echipa/lucrari

Beneficii:
  • Program de lucru Luni – Vineri : 8,00-16,30
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare
  • Iti desfasori activitatea profesionala intr-o organizatie care te incurajeaza sa te dezvolti din punct de vedere profesional
  • Esti parte din programul intern de dezvoltare profesionala si de imbunatatire a abilitatilor
  • Climat organizational pozitiv ce valorizeaza respectul si invatarea.

We4 Design Security este fondata in 2020 de un grup de 4 specialisti cu o experienta de peste 14 ani in proiectarea si implementarea sistemelor de detectie, stingere la incendiu si sisteme de securitate. Avand la baza pasiunea si experienta in domeniul curentilor slabi, inginerii nostri au o experianta peste media pietei fiind mereu in perfectionare si cautare de noi solutii.
Principala activitate fiind proiectarea si executia sistemelor de protectie necesare obtineri autorizatie de securitate la incendiu.

www.We4.ro

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024