Gratis

Asistent Manager

DDD Nord SRL

Candidatul Ideal

Calitatile candidatului ideal:
1. Atentie distributiva si atentia la detalii- cerinta obligatorie
2. Incredere de sine- apreciem si incurajam persoanele cu idei noi
3. Calitati de lider
4. Ordonat
4. Cunostinte in domeniul DDD ( nu sunt obligatorii dar pot constitui un avantaj)
5. Abilitati de comunicare
6. Cunostinte PC, Web, Microsoft Office- obligatorii
7. Aspect profesional
8. Flexibilitate

Descrierea jobului

-Contactarea clientilor, efectuarea programarilor si gestionarea intregului flux de la preluarea comenzii pana la finalizarea interventiilor;
- Redactarea documentelor ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄( Facturi, Procese Verbale, Contracte, etc.)
- Intocmirea diferitelor rapoarte
- Diferite sarcini specifice activitatilor de birou ( indosariere documente, etc)

SC DDD Nord SRL ofera servicii de deratizare, dezinsectie dezinfectie la nivel NATIONAL avand un numar de aproximativ 35 angajati

Sediu central: Bucuresti, Str Orzari 58

Cel mai important lucru care trebuie retinut este faptul ca tinem foarte mult la calitatea serviciilor pe care le oferim si cautam colaboratori care sa se ridice standardelor cerute de noi.

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024