Gratis

Asistent manager

VERDESI & CO SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate
Cunostinte avansate de operare PC: Word, Excel, navigare Internet;
Aptitudini de comunicare scrisa si verbala: capacitatea de a transmite informatii in mod clar, eficient si diplomat;
Persoana organizata, orientata spre rezultate si cu dorinta de performanta;
Atitudine proactiva, capacitate de analiza si sinteza;
Seriozitate, punctualitate, corectitudine;
Cunostinte de limba Engleza (nivel mediu).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Primeste, sistematizeaza si arhiveaza documentele/comunicarile interne;
Redacteaza documente, rapoarte, informari si comunicari generale, in functie de solicitari;
Prelucrarea, inregistrarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀si directionarea corespondentei;
Gestionarea si redirectionarea apelurilor telefonice/e-mailuri primite, catre persoanele avizate;
Asigura stocul produselor consumabile;
Desfasoara activitati de protocol;
Asigura suport administrativ pentru toate departamentele;
Indeplineste zilnic activitati administrative.

Beneficii:
Salariu 3000-4000 lei in functie de experienta
Decont transport
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024