Gratis

Asistent Manager

SC Climteh SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
  • Cunostinte avansate de operare PC: Word, Excel, navigare Internet;
  • Constituie avantaj experienta intr-o pozitie similara;
  • Aptitudini de comunicare scrisa si verbala: capacitatea de a transmite informatii in mod clar, eficient si diplomat;
  • Persoana organizata, orientata spre rezultate si cu dorinta de performanta;
  • Atitudine proactiva, capacitate de analiza si sinteza;
  • Seriozitate, punctualitate, corectitudine;
  • Cunostinte de limba Engleza (nivel mediu).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Primeste, sistematizeaza si arhiveaza documentele/comunicarile interne;
  • Redacteaza documente, rapoarte, informari si comunicari generale, in functie de solicitari;
  • Prelucrarea, inregistrarea si directionarea corespondentei;
  • Gestionarea si redirectionarea apelurilor telefonice/e-mailuri primite, catre persoanele avizate;
  • Asigura stocul produselor consumabile;
  • Desfasoara activitati de protocol;
  • Asigura suport administrativ pentru toate departamentele;
  • Indeplineste zilnic activitati administrative.

Beneficii:
  • Pachet salarial corelat in functie de experienta;
  • Tichete de masa;
  • Fructe proaspete la birou (Iti asiguram doza zilnica de energie😊);
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic si inovator;
  • Companie in continua dezvoltare, mediu de lucru profesionist.

SC CLIMTEH SRL este o societate cu capital integral romanesc, infiintata in 1992, cu sediul in Bucuresti, care are ca principal obiect de activitate realizarea lucrarilor de instalatii in domeniul climatizarii si ventilatiei.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Mai 2024 Expiră 11 Mai 2024