Gratis

Asistent Manager

BRAICONF SA

Candidatul Ideal

Braiconf SA angajeaza Asistent Manager pentru Biroul din Bucuresti.

Calitati:
  • Sociabil, dinamic si cu initiativa;
  • Optimist si calm, in orice situatie;
  • Organizat si atent pe calitate;
  • Flexibil si adaptabil la schimbari;
  • Atentie distributiva si la detalii;
  • Responsabil si onest;
  • Capabil sa preia mai multe sarcini si sa respecte termenele limita.

Descrierea jobului

Daca esti o persoana motivata afla ca, la noi, o zi normala de lucru inseamna:
  • Asigurarea activitatii de secretariat si fluxul informational al Companiei;
  • Mentinerea zonei de secretariat organizata;
  • Gestionarea eficienta a corespondentei;
  • Cunoasterea agendei de activitati a Managementului Companiei si asigurarea suportului necesar;
  • Desfasurarea activitatilor de ordin administrativ, cum ar fi:
  • Intocmirea necesarului de consumabile, asigurarea aprovizionarii, gestionarea acestora;
  • Supervizarea activitatii soferului, daca este cazul;
  • Asigurarea activitatii de protocol;
  • Acordarea, permanenta, a suportului celorlalte departamente ale Companiei.

  • Pentru a indeplini acest rol in echipa noastra, ai nevoie de:
    • Nvel cariera = fara experienta, student sau proaspat absolvent.
    • Pasiune pentru moda - experienta de lucru in domeniu reprezinta un avantaj;
    • Cunostinte avansate de operare calculator (MS Office);
    • Vorbitor nativ al limbii romane - exprimare corecta (scris, vorbit);
    • Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat (scris, vorbit).

    Fiind o companie in permanenta dezvoltare, Braiconf este in cautare de noi colaborari cu persoane entuziaste si pasionate de fascinanta lume a modei. Fii parte din echipa Braiconf!

    Braiconf SA reprezinta o companie ce a cunoscut o evolutie ascendenta pozitiva inca de la fondarea sa in anul 1950 si in prezent este liderul pietei producatorilor de confectii usoare din Romania, dezvoltandu-se continuu si diversificandu-si constant gama de produse. De la inceputuri si pana in prezent, Braiconf a ramas fidela principiilor sale de baza: respect fata de clienti, furnizori si angajati si minutiozitatea in definirea detaliilor.

    Valorile angajatilor companiei reprezinta munca in echipa, creativitatea, fantezia, profesionalismul si atentia acordata celor mai mici detalii, astfel incat clientii sa fie pe deplin multumiti de produsele si serviciile Braiconf.

    Esti fascinat de lumea modei? Accepti provocarea sa te angajezi la unul dintre Superbrandurile Romaniei? Iti doresti o cariera intr-un mediu dinamic si in continua dezvoltare, in domeniul confectiilor textile?

    Te invitam sa aplici aici si sa descoperi oportunitatile pe care Braiconf le are pentru tine!

    Pentru mai multe detalii despre companie viziteaza site-ul nostru: www.braiconf.ro.

    Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024