Gratis

Asistent manager

BEAVERS CONSTRUCTION SRL

Candidatul Ideal

Pregatirea si experienta:
-studii: Absolvent/a al unei forme de invatamant superioare ( de preferinta economic, inginerie);
-experienta: minim 2 ani de experienta;
Aptitudini:
-cunostinte de operare pe calculator : Cunostinţe bune de operare PC (procesare text – Word, calcul tabelar – Excel)
-aptitudinea de a lucra cu documente;
-inteligenta (gandire logica, memorie).
Abilităti necesare:
-intelegerea textele scrise: Abilitatea de a citi si de a intelege informatiile si ideile prezentate in scris;
-intelegerea verbala: Abilitatea de a asculta si de a intelege informatiile si ideile prezentate prin viu grai;
-expresivitatea verbala: Abilitatea de a comunica informatiile si ideile prin viu grai astfel incat ceilalti sa inteleaga mesajul.
Stilul de munca:
-cooperare: Postul necesita cooperare cu ceilalti membri ai echipei;
-atentie la detalii: Postul necesita atentie la detalii si comprehensivitate in finalizarea sarcinilor postului.

Descrierea jobului

Scopul postului:
-postul are rolul de a asigura conducerii firmei asistenta manageriala
Responsabilitati si sarcini:
-preia, inregistreaza, distribuie la compartimentele implicate corespondenta;
-indosariaza si arhiveaza corespondenta primita ( facturi, bonuri fiscal, avize , etc) din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
-asigura transmiterii documentelor prin posta, e-mail;
-actualizeaza baza de date documente;
-elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte cerute de management;
-procura rechizite si consumabile de birou si alte materiale necesare functionarii biroului.

Mai multe detalii se vor discuta la interviu.

Compania a fost fondata in anul 2008 cu scopul de a oferi servicii integrate, de proiectare si executie in constructii.
In perioada 2008-2010, compania s-a axat pe realizarea de constructii rezidentiale, locuinte unifamiliale sau multifamiliale, in diverse locatii din zona Municipiului Timisoara.
Anul 2014 a insemnat revenirea companiei in zona de executie printr-o serie de proiecte ce au vizat sectorul agricol, si anume realizarea de spatii de depozitare. Compania a devenit specializata in proiectarea si executia de instalatii de insilozare.
Intre 2014 – 2016, Beavers Construction a reusit sa finalizeze un numar de 4 proiecte ce au vizat atat instalatii de stocare a cerealelor cat si alte facilitati necesare fermelor si bazelor de preluare, cu o capacitate totala de cca. 45.000 tone.
Totodata in aceasta perioada, serviciile oferite fermierilor s-au diverisifcat, astfel incat, Beavers Construction a devenit un partener serios in proiectarea, executia, montajul si mentenanta instalatiilor de insilozare, a halelor si depozitelor pentru cereale, a lucrarilor de imbunatatiri funciare (desecari, irigatii), dar si a infrastructurii pentru fermele zootehnice.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024