Gratis

ASISTENT MANAGER

AECTRA AGROCHEMICALS

Candidatul Ideal

  • Cunoştinţe de operare pachetul Microsoft Office
  • Abilităţi foarte bune de comunicare si relationare
  • Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat
  • Experienta anterioara in activitati de secretariat - reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Desfasoara activitati de secretariat si administrative: receptie si redirectionare apeluri telefonice, evidenta si distribuire corespondenta, rezervari pentru deplasarile colegilor
  • Realizeaza interfata intre Directorul General si ceilalti angajati ai Companiei
  • Supervizeaza activitatea administrativa din sediul central
  • Urmareste si respecta bugetul cheltuielilor administrative: curierat, aprovizionare papetarie, consumabile
  • Stabileste si organizeaza intalniri, sedinte pentru top managementul companiei
  • Ofera suport in organizarea evenimentelor interne ale Companiei

Ce oferim noi?
Salariu atractiv
Propriul birou
Training si proces de inductie
O echipa tanara, dinamica, amuzanta si fermecatoare
Manageri cu experienta de la care ai ce invata in fiecare zi
Laptop si telefon de serviciu
Acces la servicii medicale de calitate

Detaliile legate de locatia noastra sunt:
Sos. Odai, nr. 341 – 345, Sector 1, Bucuresti. Pe Soseaua de Centura intre Podul Otopeni si sensul giratoriu de la Mogosoaia, vis-à-vis de Academia SRI.

Puteti trimite CV-ul si la adresa hr@aectra.ro

Cu o experienta de peste treizeci de ani in domeniu, Aectra Agrochemicals, liderul pietei de nutritie si stimulare a cresterii a plantelor din Romania, continua sa investesteasca in cea mai performanta si profesionista echipa din Agribusiness. Suntem determinati sa continuam sa cream si sa dezvoltam segmentele de piata vizate, prin portofoliul unic si inovator in domeniu (e.g. ATONIK, TERRA SORB, BlackJak, etc), prin expertiza tehnologica acumulata in ultimele decenii impreuna cu partenerii nostri si, mai ales, prin intermediul valorii si cunostiintelor echipei noastre de profesionisti.
Suntem o Companie care prin Inovatie, Pasiune, Siguranta, Loialitate si Profesionalism, aduce un aport semnificativ in segmentul cu cea mai impresionanta dinamica si dezvoltare tehnologica din Agribusiness.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024