Gratis

ASISTENT MANAGER- Secretariat si contabilitate primara

SC CNC ROMCENTER SRL

Candidatul Ideal

Societate comercială de amenajari exterioare si constructii, cu sediul în București, zona Unirii, ne dorim alaturi o colega cu experienta pe un post similar intr-o companie de constructii, motivată, cu spirit de inițiativă și dorință de cunoaștere, cu atribuții în secretariat / administrativ / contabilitate primară, deținând un nivel mediu de experiență pentru aceste activități.

Se oferă și se solicită seriozitate, stabilitate și profesionalism, pentru un salariu motivant.
Este obligatorie deținerea de abilități solide în domeniul operării pe calculator (Microsoft Word/Excel).
Pentru programări la interviu și relații suplimentare cu privire la cerințele postului pe care îl oferim, ne puteți contacta la numărul de telefon: 0736 /315. 673 (Daniel).

Descrierea jobului

Secretariat administrativ si contabilitate primara.

Beneficii:
-Salariu atractiv;
-Locatie centrala; ( CITY BUSINESS CENTER);
-Program de lucru: Luni- Vineri ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄: 09.00-17.00;
-Tichete de masa

Compania noastra se ocupa cu amenajari exterioare in domeniul public si privat dupa cum urmeaza:

1) Amenajarea de spatii de joaca pentru copii

2) Amenajarea de spatii de fitness/sport in aer liber

3) Mobilier urban

4) Iluminat stradal si pietonal

5) Proiectare si executie parcuri si piatete

6) Furnizarea si montarea de dotari din domeniul public

7) Echipamente pentru siguranta rutiera

8) Statii de autobuz si tramvai

9) Structuri metalice

10) Sisteme de iluminat cu panouri fotovoltaice

Suntem dealer a 3 producatori importanti in domeniu, de pe piata europeana.

Avem lucrari in desfasurare in multe localitati din Romania.

Dorim sa ne marim echipa datorita faptului ca vrem sa ne marim activitatea, si datorita faptului ca cererea in acest domeniu este mare ( achizitii publice pe platforma SEAP )

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024