Gratis

Asistent manager dezvoltator imobiliar

SC STEINBERG PROPERTY INVEST SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta de min. 5-7 ani pe o pozitie similara
  • Foarte bune capacitati de comunicare
  • Persoana proactiva, echilibrata, cu simt al raspunderii si integritate
  • Comportament asertiv si empatic
  • Capacitatea de a gasi solutii, organizarea si sistematizarea informatiilor, atentie distributiva
  • Autoperfectionare, creativitate
  • Foarte bune capacitati de negociere
  • Excelente abilitati de utilizare a aplicatiilor online, PC-MS Office, si altele.
  • Sa scrie si sa vorbeasca fluent limba engleza
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Asigura suport pentru intocmire rapoarte economice si suport contabilitate
  • Negociaza termene si conditii in contracte cu colaboratori, executanti, clienti
  • Productivitate, respectiv foarte bune capacitati de lucru cu aplicatii/competente digitale
  • Vorbire avansat/fluent limba engleza
  • Redactare documente si corespondenta in limba engleza
  • Disponibilitate la program de lucru prelungit
  • Implementeaza, coordoneaza si supervizeaza sarcinile si atributiile in legatura cu societatea, colaboratorii, clientii si institutii
  • Optimizarea continua a proceselor si procedurilor privind implementarea activitatii curente
  • Suplinirea persoanelor de conducere in mod pro activ si cu responsabilitate
  • Implementeaza, urmareste si supervizeaza documentele activitatii curente: facturi, contracte, avize, acte aditionale, notificari, etc.

Steinberg Property Invest S.R.L. este o companie de dezvoltare imobiliara.

Pentru mai multe detalii accesati rivieraoradea.ro

Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 19 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024