Gratis

ASISTENT MANAGER / CONSULTANT VANZARI

BUILDING SERVICE S.R.L.

Candidatul Ideal

  • experienta intr-o functie similara
  • studii superioare
  • abilitati in domeniul vanzarilor - reprezinta un avantaj
  • comunicare si capacitati de relationare
  • atitudine pozitivă, entuziastă, deschisă, jovială
  • persoana creativa, dinamica, organizata
  • multi-tasking
  • adaptabilitate
  • autonomie si initiativa
  • cunostinte bune Word, Excel, Outlook
  • make & manage social media content
  • dorinta de promovare
  • abilitati in domeniul vanzarilor

Descrierea jobului

  • contabilitate primara
  • facturare
  • indosariere documente
  • postare articole de blog,social media, newsletter
  • analiza mediului concurential
  • documentarea produselor si serviciilor comercializate de companie
  • preluare email-uri/solicitari oferte
  • redactarea ofertelor/devize
  • pachet salarial atractiv
  • bonuri de masa
  • bonus de performanta
  • mediu de lucru profesionist, organizat
  • specializare la locul de munca
  • propunere/implementare proiecte individuale
  • oportunitate in dezvoltarea profesionala
  • opurtunitate de participare la traning-uri

Building Service este o companie romaneasca infiintata in anul 2008 care activeaza in domeniul HVAC . Venim în intâmpinarea clientilor nostrii prin produse si servicii de inalta calitate, consultanță în alegerea solutiilor optime, montaje profesioniste si nu in ultimul rand cu prețuri decente. Suntem o echipă tânără, dinamică, competentă și profesionistă, cu o vastă experiență în domeniul instalațiilor de incalzire, climatizare și ventilație oferind servicii de : MONTAJ, PUNERE IN FUNCTIUNE, SERVICE, GARANTIE si SERVICII DE MENTENANTA pentru instalatii rezidentiale, comerciale si industriale. Building Service a dezvoltat in activitatea sa o oferta distincta pe piata romaneasca, bazata pe calitate si pe o relatie personalizata cu clientii sai.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 1 Mai 2024