Gratis

Asistent Manager CandyLand Romania

CANDY LAND BUSINESS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare.
- Competente lingvistice OBLIGATORII: Engleza – nivel mediu atat vorbit cat si scris ;
- Bune cunostinte de operare PC MS Office (Excel, Word, Outlook);
- Experienta in domenii care au implicat comunicare si relationare, constituie un avantaj;
- Atitudine orientata catre Client, precizie, atentie la detalii, gandire structurata, spirit de analiza si sinteza;
- Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare, curiozitate intelectuala, creativitate, initiativa si autonomie, flexibilitate si rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Atributii:
- preia apelurile telefonice si rezolva prompt solicitarile clientilor si directorului general;
- ofera suport administrativ si tehnic departamentelor,
- intocmeste / tehnoredacteaza diverse documente, oferte, rapoarte la cererea top managementului,
- mentine legatura cu Directorul General si ii ofera suport pe partea administrativa si in relatia cu clientii,
- mentine legatura si asigura suport departamentului contabil.

Candy Land a fost creat pentru iubitorii autentici de dulciuri. Energia, exaltarea și entuziasmul pe care le-am trăit încercând toate bunătățile de peste ocean, a fost tot ce ne-a trebuit pentru a crea unul dintre cele mai vibrante magazine de dulciuri americane din România.
Dulciurile fac lumea să se învârtă, sunt o formă placuta de a te elibera de stresul zilnic, pot fi un motiv de intalnire cu prietenii, un cadou delicios și multe altele.
Te asteptam in echipa noastra.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024