Gratis

Asistent Logistica

HAULOTTE ARGES SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana tanara cu studiile in curs sau proaspat absolvent ,comunicativa , riguroasa ,cu spirit de echipa.
O fire analitica si indrazneata , care doreste sa invete si sa se dezvolte in cadrul companiei noastre .

Cerinte :
  • limba engleza nivel incepator/mediu ( franceza reprezinta un avantaj)
  • studii in curs /proaspat absolvent
  • microsoft office : Excel , Word, Outlook, Powerpoint
  • lucru in sistem de tip ERP ( formarea se desfasoara in cadrul companiei)

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • urmarirea bazei de date in Excel
  • urmarirea fluxui de tranzit a marfii in sistem
  • comunicarea cu furnizorii in cazul in care exista erori in documentatie
  • mentinerea relatiei cu transportatorii

Haulotte este lider european în fabricarea echipamentelor şi a platformelor de lucru la înalţime şi numărul 3 mondial. Cu peste 1900 de angajaţi 7 game de echipamente de ridicat oameni la înalţime, 20 de filiale în întreaga lume, şi 6 uzine: 3 în Franţa, 1 în SUA, 1 în China, şi o uzină în Argeş, România, Haulotte avansează cu o nouă viziune Let’s Dare Together: “Să îndrăznim împreună pentru a deveni cel mai valoros și cel mai sigur producător de soluții de lucru la înălțime, în a crea cea mai plăcută experiență clienților.”

Am deschis un nou Centru de Excelenţă pentru Produse Haulotte în cadrul uzinei Haulotte România (Valea Stânii, Argeș). Acest Centru are ca şi activitate îmbunătăţirea continuă a tuturor maşinilor fabricate de către Haulotte. Structural există două departamente: Departamentul de Dezvoltare şi Cercetare şi Departamentul de Validări, Teste şi Anduranţă.

Pentru mai multe detalii, va rugam vizitati site-ul companiei www.haulotte.com

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024