Gratis

Asistent de vanzari

COMTEC 2000 INC SRL

Candidatul Ideal

  • studii medii/superioare;
  • cunostinte avansate operare PC - Excel, Word avantaj WizCount, Edinet;
  • persoana activa, dinamica, responsabila, serioasa, disciplinata;
  • aptitudini de lucru si comunicare in echipa;
  • rabdare, asertivitate si tact in relatiile cu clientii;
  • domiciliul in Bucuresti

Descrierea jobului

  • preia si prelucreaza comenzile clientilor;
  • intocmeste diverse rapoarte;
  • prelucreaza comenzi conform rutelor de livrari si le introduce in circuitul logistic
  • intocmeste, verifica si semneaza actele care tin de gestiune ( avize/facturi pentru iesirile de marfa/facturi de corectii pret, cantitate) si emite chitante;
  • arhiveaza documentele emise;
  • intretine si dezvolta relatiile de colaborare cu clientii firmei
  • prelucreaza, intocmeste si transmite oferte
  • solicita si incaseaza diferitele forme de plata (CEC, OP, cash);
  • mentine evidenta corecta a platilor pe baza contractelor si a fiselor de plata pentru fiecare client;

COMTEC 2000 INC SRL este o companie cu capital privat, infiintata in anul 1994, avand ca activitate principala importul si distributia echipamentelor electrice de joasa tensiune, materiale pentru instalatii electrice si echipamente pasive pentru retele de calculatoare si telecomunicatii.
Din 1994 si pana in prezent activitatea companiei a cunoscut o dezvoltare ascendenta datorita extinderii si diversificarii gamelor de produse conform cu cerintele pietii romanesti, precum si datorita dezvoltarii unei puternice retele de distributie pe tot cuprinsul tarii.
Sistemul de management al calitatii implementat la COMTEC este certificat conform standardului ISO 9001:2000.
Produsele furnizate de COMTEC sunt agreate de furnizori importanti de pe piata interna (Electrica, Romtelecom).
COMTEC 2000 INC SRL este condusa de o echipa manageriala tanara si dinamica si dispune de personal calificat, impreuna facand parte dintr-un angrenaj complex care asigura companiei un ritm de dezvoltare competitiv.
Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.comtec-int.ro
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024