Gratis

Arhitect

Dom Concept Studio Arhitectura S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Absolvent al Facultatii de Arhitectura
  • Arhitect cu minim 2 ani experienta in proiectare/design.
  • Nivel avansat de cunostinţe şi abilităţi de lucru in programele Autocad, Office, Photoshop si Revit
  • Abilitati de lucru in echipa
  • Persoana organizata, punctuala si calma
  • Candidatul trebuie sa aibe capacitatea de analiza si sinteza, atentie la detalii, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor.

Descrierea jobului

  • Intocmeste documentatii de proiectare pentru toate fazele (SF,DALI, DTAC, DTOE, DTAD si PT+DE);
  • Coordoneaza proiectarea multidisciplinara pentru toate fazele ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de proiectare;
  • Elaborareaza documentatiile pentru avize si acorduri;
  • Realizeaza masuratori si relevee;
  • Realizeaza 3D-uri si randari in urma discutiilor cu beneficiari;
  • Reprezinta societatea in relatii cu autoritatile sau clienti;
  • Participa la activitatea de concept si design pentru fiecare proiect in parte
  • Intocmeste partea de arhitectura a proiectelor realizate in cadrul biroului;
  • Participa la coordonarea unor faze importante de lucrari in santier;
  • Realizeaza designul pentru lucrari de amenajari interioare;

Infintata din pasiunea pentru proiectarea, Dom Concept isi propune sa devina o voce importanta in domeniu arhitecturii si design. Parteneriatele pe care echipa Dom Concept le-a avut de-alungul timpului cu firme de importanta internationala, ne dau dovada ca putem deveni un etalon in domeniu in care activam. Proiectele noastre sunt dintr-o gama larga de obiecte, clientii nostrii fiind atat persone fizice cât si persoane juridice. Echipa de proiectare este alcatuita din arhitecti si ingineri avand in comun pasiunea si devotamentul pentru proiectarea, lucru ce permite creerea unor obiecte de mare valoare.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024