Gratis

Arhitect Junior/Senior

24HR Concept
2 poziții

Candidatul Ideal

Ești o fire sociabilă și îți place să lucrezi pe proiecte mari, de anvergură? Îți dorești să ai libertatea de a proiecta sau coordona proiectarea astfel încât proiectul de arhitectură să te reprezinte și să nu fi limitat la extrem de reducerea costurilor? Îți dorești să găsești o echipă cu care să lucrezi pe proiecte îndrăznețe și de la care să înveți și să te dezvolți atât profesional cât și personal? Îți place să interacționezi cu colegii și să le oferi suport de calitate pentru activitatea lor de zi cu zi? Atunci ești binevenit/ă în echipa noastră!

Ai cunoștințele și abilitățile necesare pentru a executa singur proiecte simple de arhitectură? Sau vrei să înveți să lucrezi cu proiecte mai complexe și să coordonezi lucrul inclusiv cu sub-contractori? Ești metodic și organizat și știi cum să-ți gestionezi lista de activități cu succes? Ești o persoană cu inițiativă și te atrage ideea de a coordona proiecte complexe? Atunci noi suntem echipa potrivită pentru tine!

Clientul nostru este o firmă de arhitectură. Sunt o echipă de oameni veseli, cu focus pe auto-dezvoltare și învățarea de lucruri noi și găsirea de proiecte interesante. Le place să lucreze împreună și îi găsești mai mereu lângă bolul cu ciocolată din bucătărie, în biroul de pe Bd. Dacia.

Abilități necesare:

- Studii superioare, absolvent al Facultății de Arhitectură sau al unui program de master;

- pentru postul de Arhitect Senior este relevantă experiența de lucru în Revit;

- pentru postul de Arhitect Junior este relevantă dorința de a învăța;

- atenție la detalii și rigurozitate în privința calității muncii și termenelor de lucru;

- fire sociabilă, optimistă, deschisă către experiențe noi și lucrul în echipă;

Descrierea jobului

Responsabilități:

Pentru Seniori ne dorim să ai deja experiență și să poți lucra autonom pe proiectele alocate. :)
Iar ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂pentru Juniori să ai disponibilitatea de a începe de jos și să îți dorești să te dezvolți.

Beneficii:

- pentru noi cel mai mare beneficiu sunt colegii din echipă, așa că te invităm să ne cunoști

- loc de muncă cu autonomie mare

- proiecte de anvergură la nivel național

- suntem adepții dezvoltării continue și te vom susține cu posibilitatea de a participa la cursuri

- mediu de lucru flexibil și modern

- nici o zi fără ciocolată este deviza noastră

- tot ce poți învăța atât la nivel profesional cât și personal

24HR Concept este o firmă de recrutare. Lucrăm alături de clienții noștri pentru a ne asigura de cea mai bună potrivire între temperamentul și asteptările candidaților și ceea ce oferă companiile din punct de vedere al climatului de lucru, al etapei de dezvoltare în care se află compania și al valorilor nescrise care guvernează activitatea de zi cu zi.

Fiind o companie de recrutare externă, avem avantajul de a analiza și a vedea toate specificitățile companiei, chiar și cele care sunt atât de prezente în cultura companiei încât nu mai sunt percepute ca atare de cei din interior și care fac o mare diferență pentru candidați.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024