Gratis

Arhitect Cladiri Junior

CONCRETE & DESIGN SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
Absolvent al Facultatii de Arhitectura;
Experienta de minimum 6 luni in domeniul arhitecturii;
Cunostinte ale programelor AutoCAD/Revit ;
Cunsotinte in proiectelor tehnice (masuratori, relevee, documentatie avizare si autorizare, proiect tehnic, detalii, stereotomii, liste de cantitati);
Experienta in elaborarea documentatiilor pentru toate fazele de proiectare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Elaborarea proiectelor, ca parte a unei echipe tehnice, sub indrumarea unui project manager, pentru toate fazele de proiectare;
︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Elaborarea proiectelor de concept, a prezentarilor si a studiilor de solutii,
Realizeaza proiectelor tehnice (masuratori, relevee, documentatie avizare si autorizare, proiect tehnic, detalii, stereotomii, liste de cantitati);
Intocmirea documentatiei pentru obtinerea avizelor si autorizatiilor;
Vizite pe santier pentru urmarirea lucrarilor, atunci cand este nevoie;

Beneficii:
Salariu motivant intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist;
Tichete de masa;
Teambuilding;
Bonus Craciun/Paste;
Cadou copii angajati Craciun,1 Iunie;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Companie cu peste 50 de angajati, cu o echipa completa (arhitecti, structuristi si ingineri de instalatii), tanara si dinamica, cu lucrari diversificate, dorind afirmarea in contextul actual prin furnizarea unor servicii premium, a unor proiecte corect elaborate, instrumentate si optimizate, dorind sa satifaca nevoile clientului si, totodata, sa respecte responsabil normativele si standardele in vigoare.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024