Gratis

Area Sales Manager TULCEA

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii superioare, de preferat profil economic;
  • Carnet conducere categoria B;
  • Minim 2 ani experienta in vanzari directe si/sau management;
  • Cunostinte operare PC: Excel, Word;
  • Disponibilitate pentru deplasari;
Abilitati si competente:
  • Abilitatea de a construi o echipa;
  • Abilitatea de comunicare si persuasiune;
  • Competente de instruire si motivare a echipei;
  • Experienta relevanta in vanzari;
  • Gandire proactiva, creativitate si initiativa;
  • Orientare catre client si rezultate;
  • Bune abilitati de organizare, planificare si coordonare a echipei;

Descrierea jobului

Pentru acest post avem deschise 2 pozitii:
- o pozitie care include locatiile: Tulcea, Mangalia si Tecuci
si
- o pozitie care include locatiile: Buhusi si Sascut.

Daca esti o persoana dinamica, cu spirit de initiativa si putere de convingere, atunci te asteptam in echipa noastra.

Rol si responsabilitati:
  • Conduce si dezvolta departamentul de vanzari Nextgen Communications in zona alocata;
  • Recruteaza membrii echipei de vanzari si asigura managementul acesteia;
  • Implementeaza strategia nationala de marketing si vanzari a companiei la nivel local;
  • Organizeaza evenimente la nivel local;
  • Colecteaza informatii, propune masuri si realizeaza rapoarte privind procesul de vanzare din zona sa de activitate;
  • Asigura instruirea, coaching-ul si motivarea echipei;
  • Asigura indeplinirea obiectivelor de vanzari, prin utilizarea tuturor instrumentelor.

Beneficii oferite:
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix si parte variabila lunara);
  • Mediu de lucru placut;
  • Oportunitati de promovare/dezvoltare profesionala;
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.