Gratis

Area Sales Manager - Moldova

UMEB ENERGY

Candidatul Ideal

Cerinte:
- prezinta si promoveaza cu seriozitate si eficienta produsele companiei;
- obtine comenzi ferme si negociaza contracte in conditiile stabilite la nivel de companie;
- ofera consultanta tehnica de specialitate clientilor;
- monitorizeaza creantele clientilor din zona alocata si se asigura de incasarea acestora la termen;
- mentine un contact permanent cu piata de profil;
- executa actiuni de research ale pietei – tinta si cauta sa extinda permanent portofoliul de clienti;
- se implica in rezolvarea prompta a problemelor aparute in zona alocata;
- raporteaza ocazional si periodic cu privire la activitatea desfasurata si rezultatele obtinute.

Descrierea jobului

- gestioneaza baza actuala de clienti;
- cerceteaza, initiaza si gestioneaza contacte cu piata si clientii tinta din zona alocata;
︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃- zona de responsabilitate acopera judetele: Suceava, Botosani, Iasi, Neamt, Bacau, Vrancea, Vaslui, Harghita si Covasna

Iti vom oferi:
  • Mediu de lucru placut si competitiv;
  • Suport continuu pentru dezvoltare profesionala;
  • Siguranta locului de munca;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Pachet salarial motivant, compus din componenta fixa si beneficii (bonusuri/stimulente functie de performante),
  • Masina de serviciu, laptop, telefon de serviciu.
Candidatii pot fi locati in oricare din judetele Regiunii Moldova.

Descrierea companiei

Electric motors factory Bucharest – UMEB

UMEB si UMEB ENERGY sunt companii prestigioase, specializate in proiectarea, fabricarea si comercializarea motoarelor electrice de joasa tensiune si a grupurilor electrogene. Asiguram servicii tehnice de reparatii si intretinere cu acoperire la nivel national.
Poti trimite CV-ul tau si pe adresa de email: vanzari@umeb.ro
www.umeb.ro

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 16 Mai 2024