Gratis

Angajam contabil (economist )

EURODINAMIC SRL

Candidatul Ideal

SC EURODINAMIC SRL principalul distribuitor de motoutilaje din zona de sud a tarii angajaza ECONOMIST(CONTABIL) .

Ce cerem ?

- absolvent al unei facultatii cu profil economic
- disponibilitate pentru program full time ( program de lucru de luni pana vineri 9-17)
- seriozitate si organizare
- cunoasterea "programului Petrescu" reprezinta un avantaj

Abilitatile in Microsoft Office resprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- verifica si prelucreaza documentele contabile (ex. facturi furnizori, chitante, extrase de cont, registru de casa, facturi clienti )
- verifica registrele contabile (ex. registrului casa, jurnale cumparari si vanzari, jurnal de banca);
- verifica corectitudinea si legalitatea intocmirii documentelor fiscale cu care lucreaza
- elaboreaza rapoarte interne catre persoanele relevante (ex. management);

Ce oferim ?

Salariu fix + tichete de masa
Lucrul intr-un mediu profesionist
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Postul este disponibil pentru orasul Craiova ( birou centrul vechi )

Daca esti o persoana dinamica si serioasa si vrei sa te dezvolti personal asteptam cv-ul tau!

Eurodinamic srl a fost infiintata in 2003 si se ocupa cu distributia si comercializarea motoutilajelor de gradina , sculelor si echipamentelor de constructii In prezent ne desfasuram activitatea in 7 magazine de retail in Craiova( 3 magazine ) , Filiasi( 1 magazin ) , Caracal ( 1 magazin ) , Slatina ( 2 magazine) si doua centre logistice in Loc Breasta , Jud Dolj .

Lucram cu peste 40 de furnizori si suntem principalul distribuitor STIHL- Germania din sudul Romaniei

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024