Gratis

AMBALATOR / MANIPULANT MARFA DEPOZIT

Hendi Romania SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cu ocazia deschiderii noului depozit din GHIMBAV, compania noastra isi mareste echipa si are nevoie de o persoană dinamică și responsabilă;
. Constituie avantaj experienţa într-un depozit.

Descrierea jobului

Responsabilităţi

· Participarea activă la încărcarea şi descărcarea mărfurilor din magazie;
· Recepționarea mărfurilor în magazie si etichetarea acestora;
︁︀​︂︃︃​︈︃​︀· Participa la procesele de inventariere;
· Pregatirea si ambalarea marfurilor conform instrucţiunilor primite;
· Utilizarea echipamentelor de lucru în mod corespunzător;
· Respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit.

Beneficii
· Salariul atractiv + bonuri de masa;
· Prime pentru sarbatorile legale Craciun si Paste;
· Servicii medicale conform card MedLife;
· Program de lucru de luni pana vineri de la 8.00 la 16.30 (pauza de masa inclusa)

Hendi Romania SRL este parte a Grupului olandez de firme HENDI, producător şi distribuitor de echipamente nealimentare de catering, produse de bufet, articole de bucătărie şi veselă pentru industria de catering şi HORECA. De la înfiinţarea noastră în anul 1934, Hendi a cunoscut o creştere continuă şi acum este o companie internaţională cu sedii în 9 tari: Olanda, Austria, Germania, Polonia, România, Grecia, UK, Italia, Hong Kong.

Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 26 Mai 2024