Gratis

Agenti Vanzari si Merchandiseri

DRIM Daniel Distributie FMCG
20 poziții

Candidatul Ideal

Agent Vanzari

- Experienta in vanzari (FMCG) constituie un avantaj
- Cunoasterea pietei locale deasemenea constituie un avantaj
- Persoana organizata si planificata
- Abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de lucru in echipa
- Persoana orientata catre actiune si rezultate

Merchandiser

- persoana dornica de afirmare
- abilitati de lucru in echipa
- bune abilități de comunicare

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv (salariu fix + tichete masa + bonusuri performanta)
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii cu renume
- Pregatire in domeniul vanzarilor

Descrierea jobului

- Acoperirea maxima a zonei in scopul formarii unei retele de clienti active
- Mentine bune relatii cu clientii existenti
- Realizeaza obiectivele de vanzare, distributie si merchandising; promoveaza activ produsele din portofoliu
- Incasarea contravalorii facturilor la toti clientii din zona alocata

- Dezvoltarea prezenței produselor în piață
- Întreținerea relațiilor cu clienții
- Implementarea acțiunilor promoționale
- Rapoarte de vânzare și dinamica pieței

Suntem o afacere de familie care și-a inceput activitatea in 1994. Astazi distribuim produsele partenerilor noștri și produsele proprii in 20 județe și avem 12 sedii in sudul si centrul României, incluzând București. Avem acoperire nationala pentru canalul de Petrol Station.

Avem aproximativ 900 de angajați și o flotă de aproximativ 500 de mașini si camione.

Ne consideram o companie tânară, care are în continuare potențial de dezvoltare atât in domeniul distribuiției și al logisticii cât și in extinderea portofoliilor cu mărci proprii.

Domeniu de activitate: Distribuție și logistică bunuri de larg consum

Partenerii noștri: Jacobs Douwe Egberts, Kandia Dulce, L’Oreal, Mondelez, MARS, Nestle, Star Foods, Pepsico, Overseas, PrimeCom, Raureni, Roshen, Rostar, Scandia, Wrigley, BIC, Dr. Oetker, Ficosota, Fuchs, Ulker, Eti, Brand-urile proprii: Sub umbrela DRIM Foods am dezvoltat urmatoarele brand-uri: Foure, Rezon, PUNK, Armonia Casei
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024