Gratis

Agent vanzari

MOLDMETAL TRADING SRL

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

- Studii superioare tehnice sau economice;
- Experienta in vanzare - min. 2 ani;
- Cunostinte avansate Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
- Abilitati deosebite de comunicare si negociere;
- Limba engleza – nivel mediu/avansat;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibil pentru calatorii in interes de serviciu;
- Orientare către obiective si rezultate;

Descrierea jobului

Descriere job:

- Prezinta compania si produsele din portofoliu catre clienti;
- Realizeaza si mentine relatiile cu clientii existenti;
︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄- Urmareste in continuu dezvoltarea plajei de clienti – clienti noi;
- Urmareste si asigura incasarea creantelor la termenele prevazute in contracte/anexe contractuale;
- Realizeaza obiectivele de vanzari stabilite de companie;
- Intocmeste si prezinta diverse rapoarte de vanzari;

Prezenta pe piața din România din 2014, Moldmetal Trading este o companie internationala ce îmbină cu succes profesionalismul și dinamismul, fiind unul dintre cei mai mari traderi și importatori de produse metalurgice, ciment si alte materiale.
Cu o crestere continua a volumelor de activitate, pe parcursul ultimilor ani am devenit lider national in domeniu si continuam sa crestem.
Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica te invitam sa te alaturi echipei nostre!
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024