Gratis

Agent Vanzari

MANGALITZA FOOD ART SRL

Candidatul Ideal

Agent vanzari mezeluri si produse din carne
  • Cu experienta in vanzari de produse alimentare ( mezeluri ).
  • Persoana dinamica, motivata si creativa.
  • Studii medii sau superioare.
  • Experienta minim 5 ani pe un rol similar.

Descrierea jobului

  • Mentinerea legaturii cu clientii existenti si adaugarea de noi clienti in portofoliu.
  • Urmarirea comenzilor/livrarilor catre acestia precum si urmarirea respectarii termenelor de plata.
  • Cresterea vanzarilor. Deplasarea periodica la clienti este o necesitate.
Beneficii oferite:
  • Salarizare atractiva 5000-10000 Ron.
  • Procentaj din vanzari.
  • Masina de serviciu.

Mangalitza Food Art SRL a fost gandita ca un proiect care isi propune crearea unei game de produse fusion, unice, rezultate din combinatia intre carnea si grasimea de porci mangalita, rasa pura din punct de vedere genetic, crescuti in libertate in ferma noastra de langa Sighisoara si hraniti cu cereale produse de noi, si retetele italinesti de mezeluri , cu un accent foarte important pe faptul ca totul e realizat fara substante chimice si maturat dupa metoda italiana, fara a avea legatura cu produsele traditionale romanesti - aceasta este gama premium de produse. Am dezvoltat in ultimele luni si o gama de produse traditionale unde combinam carnea de porc mangalita cu carnea de vita angus autohtona.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 12 Mai 2024