Gratis

Agent Vanzari teren

UN DOI
6 poziții

Candidatul Ideal

Esti pasionat de vanzari si iti place munca de teren?
Atunci asteptam sa te cunoastem si sa faci parte din echipa noastra!

Esti potrivit pentru echipa noastra daca:
  • Iti place munca de teren;
  • Ai bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Esti deschis la informații noi si iti doresti sa evoluezi;
  • Este obligatoriu sa ai permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitatile job-ului sunt:
* vanzarea produselor din portofoliu catre clientii de pe ruta alocata;
* intocmirea corecta a documentelor necesare vanzarii;
* prospectarea si contractarea clientiilor noi din zona alocata;
* respectarea si aplicarea normelor si a regulilor de functionare interna ale companiei;
* vizitarea periodica si mercantizarea punctelor de vanzare pentru clientii din zona alocata.

Beneficii acordate:
  • pachet salarial atractiv;
  • bonusuri in functie de vanzari;
  • tichete de masa;
  • masina de serviciu, telefon, etc.

Un-doi , centru de plati este un serviciu istet de incasare a facturilor de utilitati in reteaua de magazine partenere din toata tara.
Cu o experienta de peste 10 ani pe piata si acoperire la nivel national (aproximativ 6.500 puncte), suntem intr-o continua dezvoltare.
Suntem in permanenta interesati de mentinerea pozitiei de lider pe piata produselor PrePay, prin urmare oferta noastra de produse si servicii se diferentiaza prin diversitate, actualitate si preturi fundamentate corect, venind astfel in sprijinul satisfacerii nevoilor si asteptarilor tot mai variate ale clientilor.
Intre preocuparile noastre legate de satisfacerea nevoilor clientilor la inalte standarde, se numara si oferirea unei consultante tehnice caracterizate prin promptitudine si profesionalism.
In plus, organizam periodic actiuni promotionale, iar sistemul nostru de colaborare se bazeaza pe o grila atractiva de discount-uri.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 1 Mai 2024