Gratis

Agent vanzari sisteme de monitorizare si protectie

SC ELECTROCONSTRUCTIA ELECON SA

Candidatul Ideal

  • Experienta pe un post similar min 3 ani;
  • Studii superioare tehnice constituie avantaj
  • Experienta in domeniul electric constituie un avantaj
  • Cunostinte despre sistemele de protectie si monitorizare
  • Cunostinte operare Excel, Word, Power Point;
  • Abilitati comerciale si de comunicare;
  • Persoana organizata, proactiva, cu initiativa;
  • Autonomie si spirit de echipa;
  • Permis de conducere cat. B;

Descrierea jobului

  • Prospectarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti in domeniul electric (firme de constructii, firme de proiectare si de instalatii electrice, mentenanta industrie,etc.);
  • Elaborarea de oferte comerciale (alegerea produselor sau solutiilor adecvate), negocierea si finalizarea contractelor comerciale;
  • Raportarea saptamanala a activitatii si transmiterea planificarii pentru perioada urmatoare;
  • Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;
  • Intretinerea relatiilor de comunicare si colaborare permanenta cu toate departamentele;
  • Urmarirea si abordarea proiectelelor specifice, obtinand informatiile necesare in vederea ofertarii;
  • Ofertare si in Europa de Vest;
  • Participarea activa la planificarea şi implementarea strategiei de vânzări.

BENEFICII:
  • Salariu competitiv, in functie de experienta in domeniu;
  • Asigurare de sanatate;
  • Tichete de masa.

Asteptam C.V.-urile dumneavoastra si pe adresa de mail : geanina.suto@eleconbv.ro

Societatea desfasoara activitati de constructii montaj in domeniul electric, precum si lucrari specifice confecti metalice

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024