Gratis

Agent Vanzari - Remote

BEJAVERDE CASTRO S.R.L.
5 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Disponibilitatea de a învăța lucruri noi!
Motivatia de a te dezvolta pe un plan de cariera meritocratic!
Ambitios, perseverent, motivat si optimist!
Să știți sa lucrați online!
Sa aibe puterea de a se adapta.
Diploma de 12 clase, conditie minima legala in vederea autorizarii - obligatoriu.

Descrierea jobului

Programul este flexibil;
Formarea in domeniu este asigurata prin cursuri de specialitate si suportul continu din partea coorodnatorilor si a mentorilor de practica;
Salariu fix se acorda in functie de experienta

𝗩𝗲𝗻𝗶𝘁𝘂𝗿𝗶𝗹𝗲 cresc constant odată cu implicarea ta in carieră! Exista 𝗻𝗼𝘂𝗮 𝗳𝗼𝗿𝗺𝗲 𝗱𝗲 𝗽𝗿𝗼𝗳𝗶𝘁 ce pot fi accesate in cadrul planului de cariera pus la dispozitia fiecarui colaborator din cadrul companiei.

Prospectarea continua a pieței pentru produsele intermediate de compania noastra.
Crearea, formarea si administrarea unui portofoliu de clienți.
Crearea și formarea unei echipe productive cu ajutorul unui mentor din echipa noastra.
Descrierea companiei
Compania este pe locul 2 in piata de profil in Romania.

𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗺𝗲𝗱𝗶𝗲𝗺 𝗔𝘀𝗶𝗴𝘂𝗿ă𝗿𝗶 𝗴𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮𝗹𝗲 𝘀𝗶 𝗱𝗲 𝗩𝗶𝗮𝘁𝗮: (RCA, CASCO,LOCUINTE,SANATATE,etc...

𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗺𝗲𝗱𝗶𝗲𝗺 𝗖𝗿𝗲𝗱𝗶𝘁𝗲: NEVOI PERSONALE, IPOTECARE, PRIMA CASA, LEASING IMOBILIAR PF & PJ, LEASING AUTO, LEASING PJ.

𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗺𝗲𝗱𝗶𝗲𝗺 𝘀𝗲𝗿𝘃𝗶𝗰𝗶𝗶 𝘁𝘂𝗿𝗶𝘀𝘁𝗶𝗰𝗲: CAZĂRI ÎN ȚARĂ ȘI STRĂINĂTATE, PACHETE TURISTICE ÎN ORICE DESTINAȚIE, BILETE DE AVION, BILETE DE AUTOCAR, ASIGURĂRI MEDICALE DE CĂLĂTORIE, RENT-A-CAR.

Tranzactii imobiliare: inschrieri, vanzari si achizitii de diverse imobil (terenuri,apartamente,case, hale,etc...)
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024