Gratis

AGENT VANZARI PROFILE PVC

Palmex CM S.R.L.

Candidatul Ideal

- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte operare program WinArhi;
- Foarte bune abilitati dе comunicare si prezentare;
- Tinuta si limbaj adecvate;
- Capacitate dе organizare;
- Corectitudine, seriozitate, receptivitate, spirit dе echipa;
- Atitudine proactiva, dinamism, flexibilitate;
- Orientare catre rezultate;
- Abilitati dе negociere si persuasiune;
- Perseverenta in prospectare;
- Disponibilitate in invatare si perfectionare continua
- Capacitatea dе valorificare a oportunitatilor dе vanzare;
- Disponibilitate program flexibil – in functie dе clienti si activitatea in zona arondata
- Analiza periodica a concurentei
- Experienta in domeniul vanzarilor este obligatorie.
- Permis dе conducere categoria B

Descrierea jobului

-IDENTIFICA SI DEZVOLTA PORTOFOLIUL DE CLIENTI DIN ZONELE CARE II SUNT ALOCATE
-PROMOVEAZA,OFERTEAZA PE TEREN IN MOD CONSTANT POTENTIALILOR CLIENTI ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄GAMA DE TAMPLARIE PVC
-VIZITEAZA REGULAT POTENTIALII CLIENTI SI MENTINE RELATIA POST-VANZARE CU TOTI CEI DIN PORTOFOLIU

Avantaje:
- activitatea se desfasoara intr-o echipa tanara si dinamica;
- sanse dе avansare in cadrul societatii;
- desfasurarea activitatii intr -o companie dе renume;
- salariu atractiv si motivational.

Compania Palmex CM, producatoare de containere metalice modulare si monobloc, a fost infiintata in anul 2011 in Galati si in prezent ocupa un loc important pe piata din Romania in domeniul comercializarii si inchirierii containerelor, indiferent de complexitatea lor.
Incepand din 2015, compania si - a propus sa ocupe un loc important si in domeniul comercializarii profilelor PVC.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024