Gratis

AGENT VANZARI magazin Vodafone, Cluj-Napoca

Dreys Connections S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa noastra daca :
- iti doresti sa te autodepasesti
- vrei sa fi rasplatit pe masura efortului depus fara sa ai limita maxima de castig
- ai bune abilitati de comunicare si negociere
- esti mereu dispus sa inveti lucruri noi
- experienta in domeniul vanzarilor telecom constituie avantaj ( nu e factor determinant )

Descrierea jobului

ce trebuie sa faci ?
- vei interactiona direct cu clientii
- vei promova produsele si serviciile Vodafone
- vei oferi suport clientilor in utilizarea serviciilor si a produselor

BENEFICII:
- SALARIU FIX
- COMISION DIN VANZARI FARA LIMITA MAXIMA
- BONUSURI DE PERFORMANTA SEMESTRIALE IN FUNCTIE DE REALIZARILE TALE
- TRAINING SI PLAN DE DEZVOLTARE IN CARIERA
- PROGRAM FIX

Descrierea companiei

Magazin Partener Vodafone Romania .

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024