Gratis

AGENT VANZARI - KEY ACCOUNT

SC DEPOFRIG SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Agent vânzări - KEY ACCOUNT pentru un produs nou ( băutură răcoritoare reconfortantă Bio-Vegana pe baza de lapte de ovăz - ceai Matcha, extras de cocos și cafea), persoana dinamica cu dorința de afirmare și interes pentru activități de vânzare și promovare a ideilor de hrana curata, certificata BIO, promotor a unui brand tânăr care isi are locul în piața .

Descrierea jobului

Responsabilități

Activitate de vânzare activa al locațiilor HORECA și retailul Tradițional, negociere pentru evenimente și participarea societatii ca și sponsor la evenimente publice deschise cu degustări și prezentări de produs .

se caută persoana Dinamica, cu experiență în tactici de vânzare, loiala, proactiva, interesată , disciplinata .

SOCIETATE CU EXPERIENTA IN DOMENIUL DISTRIBUTIEI SI SERVICIILOR LOGISTICE , IMPORTURI INTRACOMUNITATRE
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024