Gratis

Agent Vanzari Implementator LDP_Metro Targu Mures

METRO România

Candidatul Ideal

În rolul de Agent Vânzări Implementator LaDoiPași, îți vei folosi abilitățile și vei învăța alături de noi să:

  • Implementezi întregul concept LaDoiPași, înainte de deschiderea unei noi locații, prin layout magazin, poziționare echipamente, planograme, mercantizare, precum și transferul cunoștințelor necesare operării magazinului în franciza către angajații partenerului nostru;
  • Supervizezi instalarea elementelor de branding;
  • Viziteti periodic clienții și întreprinzi acțiuni de telemarketing către clienții Cash & Carry, atunci când nu sunt planificate deschideri de noi locații LDP.

Descrierea jobului

Poți fi și tu #METROCHAMPION, dacă:

  • Ești o persoană activă, proactivă și orientate către atingerea obiectivelor;
  • Ești un bun comunicator și îți place să inițiezi discuții și să promovezi produsele și serviciile METRO;
  • Iți place sa oferi suport pentru soluționarea cererilor clienților;
  • Te consideri organizat și te simți confortabil într-o activitate dinamică și diversă;
  • Ești confortabil în a folosi calculator/ tableta ca instrumente de lucru;
  • Ai studii medii finalizate;
  • Ai carnet de conducere categoria B și ești confortabil cu deplasările

Ești super ambițios și proactiv în atragerea clienților noi, perseverent în a oferi suport și servicii de calitate? Dacă te regăsești în caracterizare, te invităm să citești mai departe și să accepți provocarea noastră de a aplica!

Noi, la METRO, suntem campionul afacerilor independente prin cele 30 de magazine proprii și rețeaua LaDoiPași. Susținem afacerile locale prin oferirea de soluții multichannel diversificate și dezvoltarea unor relații solide și de lungă durată cu clienții Revânzători și HoReCa.

  • Încă din 1996 construim cariere de succes, iar certificarea Top Employer confirmă angajamentul nostru de a îmbunătăți constant experiența colegilor prin crearea unui mediu de lucru sigur și stabil, cu oportunități de dezvoltare profesională, inclusiv la nivel internațional.
  • #METROVIBE reflectă atmosfera de lucru prietenoasă și optimistă! Suntem mereu cu zâmbetul pe buze, pregătiți să trecem prin orice provocare împreună!
  • Suntem 4000 #METROCHAMPIONS si te invităm să afli mai multe și să te alături echipei pe pagina Cariere din www.metro.ro.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024