Gratis

Agent vanzari Gorj

SAFF TRADING SRL

Candidatul Ideal

Persoană tânără, dinamică, stabilă, dornică de afirmare, abilități de comunicare, rezistență la stres si program prelungit.

Descrierea jobului

Menținerea si dezvoltarea portofoliului de clienți. Creșterea sortimentației si a valorilor de vânzare, asigurarea mercantizării produselor. O importanță deosebită se acordă monitorizării soldurilor si a situației financiare a clienților.
Beneficiază de mașină de serviciu, decont de telefon mobil, salariu motivant in funcție de rezultate.

SAFF TRADING este inființată in 1994 având ca activitate principală distribuția de produse alimentare.
Compania desfășoară:
- activități de import si distribuție pentru branduri cunoscute: VINCINI MK- patiserie, ELKA GR - croissante, McROBIN MK- chipsuri, SUGAR MAGIC ES - acadele 3D, CARPOS GR, TADAL TR, etc.
- activități de import si distribuție pentru mărcile proprii:
* NOVAC - conserve pește, legume, conserve carne, etc.
* SNACKSIA, ZARAZA, ZNAQ - activități de distribuție pentru producția proprie de seminte, alune, snacksuri, pufuleti, etc.
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024