Gratis

Agent Vanzari FMCG 4000 RON-9000 RON

Ava Clean Distribution S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta in vanzari (FMCG) constituie un avantaj
- Cunoasterea pietei locale deasemenea constituie un avantaj
- Permis conducere cat. B
- Persoana organizata si planificata
- Abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de lucru in echipa
- Persoana orientata catre actiune si rezultate

Descrierea jobului

-Dezvoltă relații de lungă durată cu clienții din zona alocata Bucuresti-Ilfov
-Crește distribuția si vizibilitatea produselor
-Realizează obiectivele lunare de vânzări
-Extinde in permanenta portofoliul de clienti prin activitati specifice de vanzari si marketing de vanzari: deplasari la clienti, campanii de vanzare si promovare
-Sustine permanent dezvoltarea zonei de vanzari alocate prin obtinerea de noi clienti potentiali

BENEFICII:
- salariu FIX+comision
- masina de serviciu+telefon

Unic distribuitor in Bucuresti-Ilfov pentru produsele Torockoi.

Pentru noi, Torockoi nu este doar o simplă afacere, este o parte din noi în care investim zi de zi tot ce avem mai bun. A luat naștere ca o afacere de familie a căror frâie au fost predate apoi, cu grijă și responsabilitate, de către părinți copiilor. Respectul pentru natură, resurse și modul în care acestea sunt folosite în fabrica noastră au conturat cu timpul o afacere sustenabilă, a cărui impact asupra mediului înconjurător se încearcă a fi cât mai mic cu putință. A fost și este pe mâini bune, de aceea, credem cu tărie că numele Torockoi va dăinui cu succes mulți, mulți ani de acum înainte pe piața lactatelor premium românești.

Calitatea, siguranța și sănătatea sunt cele trei principii în baza cărora ne desfășurăm activitatea și evoluăm. Gustul de demult îl aducem în zilele noastre în cele mai moderne condiții, având echipamente de ultimă generație și investind continuu în zonele de producție și depozitare ale fabricii noastre.

Povestea continuă, însă până vom scrie un nou capitol ne întoarcem la ceea ce știm să facem cel mai bine: produse lactate cu un gust autentic, fabricate în locul unde soarele răsare de două ori

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024