Gratis

AGENT VANZARI / CONSULTANT VANZARI

DRG SELF PROJECT SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

S.C. DRG Self Project S.R.L. cauta agent de vanzari dinamic si motivat sa se alature echipei noastre intr-o misiune de excelenta in vanzari.

Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg? Ce te face potrivit pentru noi?
Esti o persoana organizata, responsabila si punctuala?
Deti abilitati de comunicare si negociere? Daca nu, te invatam noi!
Esti motivat sa reusesti prin fortele proprii?
Esti o persoana dinamica, orientata spre atingerea obiectivelor?
Iti doresti sa avansezi in cariera? Avem o echipa tanara, unita, energica care te va sustine si indruma mereu!
Deti permis de conducere categoria B si masina personala? Reprezinta un avantaj!
ATUNCI TE VREM IN ECHIPA NOASTRA!

Descrierea jobului

Prezentarea si promovarea produselor companiei;
Negocierea termenelor de livrare si plata;
Mentinerea relatiilor cu clientii.

Ce oferim?
Produse ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃inovatoare de inalta calitate;
Program flexibil de lucru, permitandu-ti sa-ti organizezi timpul in functie de nevoile tale personale;
Oportunitati de castig atractive incepand cu 3000 lei. Pe langa salariul competitiv vei avea posibilitatea de a castiga comisioane si bonusuri atractive bazate pe performanta in vanzari;
Decontarea combustibilului;
Excursii atat in tara cat si in strainatate;
Sansa de a lucra intr-un mediu placut cu o echipa tanara, dinamica, ambitioasa si in plina expansiune;
Training si suport constant pentru dezvoltarea abilitatilor in vanzari;
Sansa de a avansa pe baza rezultatelor individuale;
Oportunitatea de a te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii sustinute de oameni de succes;
Parcursul tau la noi → Incepi pe postul de agent vanzari iar dupa ce realizezi targetul de 5 luni primesti franciza gratuit si un capital de inceput.
Devii partener al companiei deoarece doar asa ne dezvoltam, prin promovarea agentilor de vanzari. De ce? Vrem sa ducem business-ul corect mai departe prin oamenii care deja au dobandit experienta in cadrul companiei.

Cerinte
Experiență anterioară în vânzări constituie un avantaj, dar nu este obligatorie;
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;
Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta pe piata mondiala. Suntem prezenti in tara din 1994, cu filiale deschise in aproximativ toate orasele mari si mici din Romania.
Compania noastra este in plina expansiune si avem posturi disponibile pe diferite pozitii.
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 1 Iun. 2024 Expiră 6 Iun. 2024