Gratis

Agent vanzari Call Center / Telesales - Orange Romania

GLOBAL TREND SOLUTIONS
10 poziții

Candidatul Ideal

Cauți un job care să îți aducă satisfacții materiale si profesionale?
Noi îți oferim aceasta oportunitate!

Dacă îți place să comunici, ai o bună capacitate de învățare, dacă găsești mereu soluții pentru rezolvarea problemelor și îți place să fii de ajutor, dacă te motivează faptul că fiecare interacțiune ti-ar putea aduce un comision, atunci ai găsit locul potrivit!

Hai în echipa noastră de vânzări!
Alătură-te colegilor noștri din Orange Romania Communications (parte a grupului Orange), învață totul despre telecomunicații, servicii, produse și clienti. Cu voință și perseverență vei trece peste orice ar părea un obstacol, avand susținere continuă din partea noastră.

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci?

Vei fi responsabil pentru activitatea de vânzare și reținere a clienților Orange Romania Communications, prin:

- Cunoașterea și înțelegerea serviciilor, produselor și ofertelor Orange Romania Communications
- Interacțiunea politicoasă cu toți clienții
- Identificarea nevoilor clienților, pentru a propune cea mai potrivită ofertă
- Furnizarea corecta si completă a informatiilor
- Promovarea serviciilor Orange Romania Communications
- Cunoașterea și respectarea proceselor și procedurilor de lucru ale companiei
- Încheierea vânzărilor pentru îndeplinirea obiectivelor tale si ale echipei

Este important să nu uiți că fiecare client cu care ai interactionat, îți poate aduce un comision la următorul salariu!

Pregateste-te să cunoști oameni din diverse domenii, să comunici și să te bucuri de rezultatele implicării tale!

Iti vor fi de ajutor:
• Capacitatea dе ascultare si comunicare
• Deschidere și atenție catre client
• Abilităţi de vânzare şi negociere
• Capacitatea de a lucra în echipă
• Cunostinte dе lucru cu calculatorul (MS Office)
• Motivație pentru creșterea venitului prin vânzări

Vei beneficia de contract pe perioada nedeterminata, salariul fix și comision din vânzare.

Locatie: Bucuresti (statia de metrou Grozavesti)

Program de lucru (8 ore): Luni – Vineri : 09:00-17:00

GLOBAL TREND SOLUTIONS este partener autorizat Orange Romania Communications cu o experienta de 10 ani pe piata de telecomunicatii din Romania.
Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange si o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
Orange Romania Communications ofera atat asistenta, cat si servicii convergente de voce fixmobil, internet in banda larga si televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica si conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024