Gratis

Agent vanzari call center Telekom

RUSU SALES SOLUTIONS S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Vinzi, prin intermediul telefonului, produsele promovate de noi sau colaboratorii noștri;
Oferi informații corecte referitoare la produsele promovate;
Participi activ la atingerea obiectivelor lunare și individuale;
Orientare spre atingerea rezultatelor.
- sa aiba cunostinte operare PC (Word, Excel).
- sa fie organizat si sa raspunda prompt la solicitarile clientilor;
- experienta in domeniu nu este necesara dar poate constitui un avantaj
Te asteptam in echipa Telekom
SUCCES!!

Descrierea jobului

Program part-time de Luni până Vineri: 09.00h-16:00h. (6 ore/zi+1h pauză);
Weekend-uri și zilele libere date de către stat, libere;
Training de specializare;
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată incă de la inceputul activității;
Salariu FIX plus bonus și extra bonus in functie de performanta;
Un mediu de lucru placut intr-o companie tanara, in plina dezvoltare, constituita si bazata pe experienta si profesionalism
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024