Gratis

AGENT VANZARI – BUCURESTI/ CHITILA

Vel Pitar

Candidatul Ideal

- Minimum 1 an experienta in vanzari in domeniul FMCG, de preferinta vanzari produse alimentare , segment piata Traditional Trade;
- Liceu finalizat;
- Cunostinte operare PC (Excel, Word);
- Permis auto categoria B valabil si cazier auto fara evenimente majore;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere, atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor, spirit intreprinzator.

Descrierea jobului

- Identificarea potentialilor clienti si estimarea potentialului si bonitatii acestora;
- Prezentarea si promovarea produselor oferite de Vel Pitar;
- Colaborare permanenta cu beneficiarii si potentialii beneficiari ai societatii;
- Monitorizeaza: produsele noi aparute pe piata, expunerea corespunzatoare a produselor proprii in locatiile beneficiarilor;
- Urmareste evolutia vanzarilor pe fiecare client deservit;
- Intocmirea de rapoarte zilnice(CRM);
- Atingerea target-ului de vanzari alocat si a numarului de clienti stabilit;
- Implementarea politicilor comerciale ale firmei;
- Imbunatatirea continua a retelei de distributie.

Beneficii:
- Salariu fix + componenta variabila (bonus lunar in functie de realizari);
- Masina de serviciu;
- Tichete de masa(30lei);
- Beneficii acordate in functie de vechimea in companie(vouchere vacanta, abonament servicii medicale private, pensie privata);
- Zile de CO acordate in functie de vechimea in munca(21 - 25zile/an).
- Echipa tanara, dinamica, orientata catre rezultat si succes;
- Cursuri interne organizate de companie.

Vel Pitar face parte din Grupul Bimbo (cea mai mare companie de panificatie la nivel Mondial), o comunitate cu peste 141 de mii de persoane în 34 de țări în care isi desfășoara activitatea.

Oamenii se află în centrul a tot ceea ce facem!

La Grupo Bimbo ne angajăm să lucrăm într-un mod durabil pentru o lume mai bună și să generăm dezvoltare economică pe 4 continente. Ne străduim să îmbunătățim stilul de viață al comunităților în care suntem prezenți și să devenim buni vecini. Investim în tehnologie și inovație pentru a ne reduce amprenta asupra mediului.

*Stimăm valoarea persoanei și încurajăm o cultură a diversității și incluziunii.

*Ne desfășurăm activitatea într-un mod responsabil, eficient, productiv și uman, având grijă de mediul înconjurător.

*Oferim opțiuni pentru toată lumea și promovăm un stil de viață sănătos.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024