Gratis

Agent Vanzari Brasov - centrale industriale

MAGIC GREEN LIFE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Calificari candidat:
* Persona dinamica, cu initiativa, comunicativa si un spirit entuziast;
* Cunostinte avansate in utilizarea Microsoft Office, in special Word, Excel si PowerPoint;
* Cunostinte in domeniul contabilitatii primare, contractelor si facturarii;
* Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa, precum si abilitati bune de organizare pentru a asigura o fluxul eficient al informatiilor si gestionarea eficienta a activitatilor.

Descrierea jobului

* Experienta in vanzarea cazanelor termice pe combustibil solid si dezvoltarea retelei de distributie,
* Gestionarea eficienta a fluxului de documente,
* Mentinerea evidentei contractelor cu clientii si furnizorii/subcontractori, inclusiv redactarea, urmarirea si actualizarea acestora. Monitorizarea încasarilor si platilor clientilor si subcontractorilor;
* Realizarea de rapoarte periodice pentru a oferi informatii relevante privind activitatile companiei si performanta financiara;
* Gestionarea activitatii de contabilitate primarã, inclusiv inregistrarea tranzactilor in registrul de casa, intocmirea facturilor, decontarea cheltuielilor si emiterea dispozitilor de plata/încasare;
* Mentinerea relatiilor cu partenerii companiei, inclusiv clientii si furnizorii, asigurându o comunicare eficienta si ca necesitatile acestora sunt indeplinite;
* Implicarea activa in activitatile administrative si de suport ale companiei, oferind asistenta in diverse sarcini, cum ar fi organizarea intâlnirilor, gestionarea corespondentei si alte activitati necesare pentru buna functionare a biroului.

Societatea noastra produce si distribuie la nivel national sisteme complete de incalzire pentru utilizatori casnici si industriali. Magic Green Life SRL ofera solutii personalizate pentru proiectele industriale, analiza tehnica cat si sistem complet de incalzire configurat direct din linia de productie.

https://altep.ro | https://ventus.ro | https://deffi.ro

Showroom & Depozit in Bucuresti, Str. Valea Cascadelor 21, Sectorul 6 - 0753 55 66 88

Showroom & Depozit in Brasov, B-dul Grivitei 3 - 0786 54 22 17

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024