Gratis

Agent Livrator (piese auto)

MATEROM SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Locatie depozit:
Bucuresti: str. Pavel Ceamur 2B, Popesti-Leordeni, sector 4, Bucuresti
Bucuresti: str. Preciziei, Militari, sector 5, Bucuresti
Constanta: sos. Industriala nr. 6 (Logistic Park), Constanta
Timisoara: str. Basarabia, nr 174, Timisoara
Suceava: Sfantu Ilie, Str. Morii, nr. 220W

Vrem sa te cunoastem daca:
  • Esti posesor al permisului de conducere categoria B de minim 3 ani sau ai minim 100.000 km parcursi.
  • Esti harnic si motivat, dispus la efort;
  • Cunosti orasul si proximitatea acestuia;
  • Esti deschis, comunicativ, sociabil si iti place sa relationezi cu oamenii.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:
  • Incarci coletele in masina;
  • Distribui marfa (piese auto) comandata de clientii din zona alocata conform ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈graficului de livrare prestabilit;
  • Incasezi facturile pentru produsele livrate;
  • Ridici piesele retur de la clienti;
  • Depui zilnic sumele incasate de la clienti la sediul bancii;

Noi iti oferim:
  • Contract de perioada nedeterminata;
  • Venituri financiare motivante;
  • Tichete de masa (in valoare de 30 lei/tichet);
  • Bonusuri pentru recomandari candidati;
  • Instruire la locul de munca.
Program de lucru : Luni-Vineri, intre orele: 7:30-16:30 / 2 Sambete/luna (~3 ore/zi)

**Experienta in domeniu constituie un avantaj.

Cum se desfasoara procesul de recrutare?

1. Trimite-ne CV-ul tau.
2. Daca CV-ul tau va fi selectionat vei fi contactat pentru a planifica un interviu cu reprezentantul departamentului Resurse Umane, urmat de un interviu cu managerul de departament.
3. Daca raspunsul nostru este pozitiv, vei fi contactat telefonic pentru a-ti fi transmisa oferta noastra.

Descrierea companiei

Ce facem noi si de ce sa ne alegi?

Compania MATEROM este o afacere romanească de familie, dinamica, peste 25 ani de experienta. Isi desfasoara activitatea în domeniul importului si distributiei de piese auto cu pasiune, profesionalism.

Grupul Materom cuprinde reprezentanțele: Mercedes-Benz, Opel, Skoda, Dacia, Renault, Nissan, Volkswagen. Materom face parte din alianța Nexus Automotive International din anul 2015 și reprezinta conceptul de service NexusAuto in Romania.

Te asteptam in echipa noastra!

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024